Filter posts

Sajandi sündmus - Tartus lastakse vette suur lodi

Tartus lastakse volbriõhtul 30.04 kell 16 vette suur lodi, mis on hetkel maailmas teine peipsi lodi ja suurim Baltimaades peale teist ilmasõda ehitatud puulaev. Uus lodi on 23 m pikk, 9 m lai ning kaalub 60 tonni. Lodja nimekonkursile laekus üle 600 nimepakkumise. Täna keskööni saab igaüks hääletada enda lemmiknimede poolt. Homsel vettelaskmisel valib komisjon enim hääli saanud nimede seast uuele lodjale nime. Uut lotja tuleb vette laskma ka president Alar Karis.
Read more

Jõmmu alustab hooaega ja algab uue suure lodja nimekonkurss

Jõmmu alustab oma 19. sõiduhooaega erakordselt vara, sulpsates Emajõele täna, 26. märtsi keskpäeval, et viia suurveenautijad juba selle nädalavahetuse soojalainega üleujutatud luhtasid imetlema. Ühtlasi valmistub täisealiseks saav Jõmmu uue suure lodja tulekuks.
30. aprillil läheb vette uus suur kahemastiline lodi, mis vajab veel nime. Lodjaselts kuulutab välja nimekonkursi, mille võitja saab igavese au ja kuulsuse! Ja lisaks tasuta lodjasõidu. Nimepakkumised saatke hiljemalt 25.aprilliks aadressile suurelodjanimi@gmail.com
Read more

Jõulud Lodjakojas

Jõulupeod ja põnevad õppeprogrammid - Lodjakoja soojad ja avarad ruumid pakuvad jõulurõõmu nii suurematele kui ka väiksematele! 
Read more

Archive