Comment

Jõululodi avatud veel viiel päeval!

Jõululodi on Tartu Raekoja platsi võlumetsas seilanud 3 nädalat ning läheb 30. detsembril tagasi kodusadamasse. Jõululodja pardale pääseb veel viiel päeval - 24., 26., 27., 28. ja 29.dets.
Jõululodi on võõrustanud hulgaliselt külalisi nii kodu kui välismaalt. Lodja ümber ja sees toimusid kolme nädala kestel õuesõppeprogrammid lastele - matkati metsas, meisterdati koos riigimetsast tulnud rebase ja jänesega, vaadati lodja soojas trümmis filme, krõbistati piparkooke, rüübati vaarikavarreteed ja küpsetati lõkkel leiba. Talve esimesel päeval kattusid võlumets ja jõululodi paksu lumevaibaga. Möödunud kolme nädala fotomeenutusi Jõululodjast saab vaadata siit.
Jõululodi on veel avatud K 24.dets kell 11-14, R 26.dets kell 12-17, L 27.dets kell 12-21, P 28.12 kell 12-21 ja E 29.12 kell 12-19. Enne aastavahetust, 30.dets seilab lodi raekoja plastilt tagasi Lodjakoja juurde. 
13.detsembril vaatamata rajuilmale toimunud IV Eesti meistrivõistlustel küttepuude tegemises võidutses seekord RMK võistkond koosseisus Reelika Sirge, Tanel Häidkind, Toivo Sokk, Kristo Kokk ja varumees Lembit Uibo. Elukutselistel metsnikel õnnestus tõugata troonilt varem võidutsenud setod. Võistluse reportaashi ja fotod leiate siit. 
Soojad klaasseinad saanud jõekohvik Sisevete Saatkond kogus detsembris populaarsust -  toimus nii meeleolukaid kontserte kui jõulupidusid, fotomeenutusi leiad siit.  Järgmist kontserdisarja on oodata jaanuari teises pooles - kavas on käima lükata toetuskontsertide sari "Laena kannelt, Vanemuine!", mille raames kogutakse toetust Peipsi suurima reisilaeva, 50 aastase Vanemuise taastamiseks. Laeva Vanemuine taastamise kohta saab täpsemalt uurida siit.  

Add a comment

Email again: