Comment

Tsiklirännuraamatu esitlus Emajõel

Kolmap, 11.11 kell 19 esitlevad Kariina Tshursin ja Margus Sootla jõekohvikus oma tsiklirännuraamatut "Ühel teljel ümber planeedi". Vaatame raamatut, slaide ja filmilõike. Sissepääs prii!
 Kariina Tšursin ja Margus Sootla rändasid kolm aastat kahekesi ühel mootorrattal ümber maakera, olles esimesed eestlased, kes on Maale kahel rattal tiiru peale teinud. 1126 päeva väldanud ekspeditsioonil läbi Euroopa, Lõuna- ja Põhja-Ameerika, Austraalia, Aasia ja Aafrika said nad omal nahal tunda nii kõrgushaigust Boliivias kui malaariat Malis, süüa elusaid krevette Tais, veeta 12 ööd ja päeva mineeritud eikellegimaal Kongo DV ja Angola vahel, olla eskorditud narkouimas politseinike poolt Jeemenis, evakueeritud sõjaväe poolt Pakistanis…. 
Käesoleva aasta oktoobri viimastel päevadel ilmus põnevast seiklusest kauaoodatud 318-leheküljeline raamat, millesse on kogutud põnevamad ja tähenduslikumad hetked ning hulgaliselt inspireerivat pildimaterjali. 
Esitlusel kuuleb nii neist seiklustest, mis said kaante vahele kui ka neist, mis sinna ei mahtunud ning huvilistel on võimalik soetada äsja ilmunud raamat. 
 

Add a comment

Email again: