Comment

Jõmmu ja Turm sel nädalal TARTUFFil ja Emajõe Festivalil


Jõmmu ja Turm löövad mõlemad agaralt kaasa, et TARTUFFi ja Emajõe festivali külaliste festivalielamus ikka täiuslikum oleks.
Jõmmu teeb 3. ja 4. augusti õhtul enne filmiprogrammi algust Sisevete Saatkonnast piknikureise Emajõel ja pärast filmiprogrammi tähevaatlusreise. Turm aga kutsub õhtustele romantilistele viikingiretkedele. 
Emajõe festivali avapäeval, R 05.08 kell 18:30 alustab Jõmmu Lodjakojast teed Suursoo poole - reisi alguses sõidetakse koos puulaevaga Äge ja selle pardal pasunaid puhuva Äge Brassiga Karlova sadamasse, kus linnapea Emajõe Festivali avab.
Laupäeval on Turm varakult Karlova sadamas Emajõe Festivalil huvilisi sõidutamas - plaani võetakse isegi mõned viikingite dshungliretked, kus reisijad saavad vahepeal pisut matkata Emajõe Annelinna-poolsel kallasrajal, kuhu Tartu linn on äsja paigaldanud uhked sillad.  
Jõmmu aga ootab kõiki Suurele Paraadisõidule - kell 14:30 viib buss reisiseltskonna Lodjakojast Kavastusse Jõmmu pardale. Siit alustatakse sõitu Tartu poole, et osaleda kell 18-19 läbi linna kulgeval Jõeparaadil. Kes soovib, saab kaldale Lodjakojas, kes soovib, võib maabuda Karlova sadamas ja liituda Emajõe Festivali õhtuse programmiga. 
Õhtul teeb Jõmmu Karlova sadamast veel ühe tunnireisi, ühe pisut pikema romantikaretke ja tähevaatlusretke. Viimaste käigus on lootust imetleda ka Võidu silla vägevat vastset tulevärki!
L 06. augusti õhtul pärast Emajõe Festivali programmi lõppu on kõik jõesõbrad oodatud Sisevete Saatkonda Õõdiskole!
Ootame pardale!
Lodjaselts

Add a comment

Email again: