Comment

Tartu saab Seikluspassi ja Viikingi Liini

Tartu saab Seikluspassi ning AHHAA ja Jõekohviku vahel hakkab kursseerima Viikingi Liin. Seikleme maas, veel ja õhus alates pühapäevast, 8.juunist!

Tartu Seikluspass on AHHAA keskuse, Lodjaseltsi ja Tartu Seikluspargi ühine ettevõtmine, mis põimib tervikuks Tartu elamuslikumad tahud – Baltikumi suurima teaduskeskuse ning Seikluspargi takistusrajad kas väljas või Lõunakeskuses – ning käivitab Emajõel  Viikingi Liini AHHAA sadama ja vastvalminud Jõekohviku vahel. Jõekohviku ja Seikluspargi vahel avatakse jalgrattaliin.

Viikingilaev Turm, mis on ehitatud 1000 aasta taguseid traditsioone järgides,  hakkab väljuma kordamööda kahest sadamast: Jõekohvikust Kalevipoja kuju juurest ning AHHAA sadamast Väike-Turu tänaval. Laevale pääseb ainult Seikluspassiga. Jõekohvikus saab soovi korral rentida ka jalgrattaid.

Passide omanikeks võivad saada nii noored kui vanad, nii üksiküritajad kui pered. Seigelda saab juuni algusest augusti lõpuni iga päev. Seikluspasse müüakse kõigis paketi sihtkohtades ning need on saadaval kolmes vääringus: sooduspilet õpilastele ja pensionäridele (28 €), täispilet (36 €) ning perepilet (99 €), mis kehtib kahele täiskasvanule ja kõigile alaealistele lastele peres.

Lisateave: Liisa-Lota Kaivo, Emajõe Lodjaselts, tel 551 8386, 

Ragnar Kekkonen, Tartu Seikluspark, tel. 5802 7279
Add a comment

Email again: