EST

Lodjakoja jõuluõu

Lodjakoja jõuluõu on värskes õhus Lodjakoja ees olevale platsile ja avatud kuursaali kerkinud võlumaa, kus talvises metsas hiilivad loomad, pragisevad lõkked ja saab pehmetel õlgedel proovida kätt vanaaegsetes eestlaste rahvamängudes.  Lodjakoja ette on seilanud lodi Jõmmu ja saanud endale uhke tuledest purje. Peale jõulumaa külastust saab soojendada end lõkke ääres. Lisaks võlumetsale saab kohapeal külastada karuselle ja kohvikut. Karusselitamise ja kohviku ala tasuta. 

Toimumise aeg ja koht: 9. - 22. detsember  Lodjakoja õues.
Jõuluhoov on avatud tööpäeviti 16-20, L 12-18, P 12-18
Maksumus: 4 eurot täiskasvanu, 2 eurot lapsed (kuni 18 a)

Enne jõulumaa avamist 06.-08. detsember on võimalik teha kogu jõlululinnakule erabroneeringuid.
Alates 09. detsembrist saab gruppidele tellida Jõulumaa külastust ja liikuda edasi eraldatud jõulualale, kus saab oma seltskonnaga teha lõket, süüa/juua, jagada jõulupakke.
Eraldatud taliõueala rendihind on 40 eur/h, kui külastatakse ka jõulumaad või õppeprogrammi ja 60 eur/h, kui on ainult eraldatud taliõue rent. Lõkkepuud hinna sees, parkimine tasuta. Olemas varjualune ja wc-d. 
Soovi korral saab pärast jõulumaa külastust nautida imemaitsvat jõulupraadi vabaõhukohvikus või koduseid pirukaid ja glögi lõkke ääres. Võimalik tellida ka jõulusoku külastus!  Täpsema info saamiseks kirjutage info@lodi.ee

2020 aasta jõuluõue galerii leiab siit, autor Tarmo Haud. 
Foto: Tarmo Haud, www.tarmohaud.ee
NB! Kuigi kogu Jõulumaa toimub vabas õhus palume haigustunnustega inimestel püsida kodus! 
Toetavad Tartu linn ja RMK!